INSIDE RESURSE

Resurse pentru toate jocurile online! samp, csgo, mape, muzica, filme, ps, divertisment, geforce, fzarea, muzica, clan, coduri, cfg, inside, resurse, servere, gata, facute, war, zone, pgl, long, nvid

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Seriale -> Insanity by Mădă.

Por favor, faça o login para responder

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1Madalina 

la data de Mar Mai 02, 2017 11:11 pm

Fondator
Fondator
Denumirea serialului: Supernatural
Genul: Drama Fantastic Horror
Scurtă descriere:"Supernatural" este povestea lui Sam si a lui Dean Winchester, doi frati uniti de acelasi destin: ei calatoresc prin tara cu misiunea de a gasi si a ucide cele mai infricosatoare creaturi ale intunericului, de care oamenii au auzit doar din legende si superstitii. In timpul acestei lupte cu raul, Sam descopera multe lucruri despre sine, despre care nu stia pana atunci. Incurajati de propriul tata sa se avante in aceasta aventura pentru a gasi creatura care le-a ucis mama cu multi ani in urma, cei doi frati declanseaza o adevarata vanatoare a demonilor. Vampirii, varcolacii si fantomele sunt doar cateva dintre creaturile cu care Sam si Dean se confrunta. Pe parcurs ei vor fi ajutati de catre ingeri, arhangheli si lupta lor impotriva fiintelor intunericului se va extinde si va capata dimensiuni "biblice", fiind in permanenta o batalie intre bine si rau, ingeri si demoni.
Link download/vizioare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Notă: 10
De ce am ales acest serial?: Ma plictiseam, si am tot auzit de acest serial, pana la urma am spus sa ma uit la primul episod sa vad cum este si acum nu regret ca l-am vazut tot, merita vazut !

Denumirea serialului: Lucifer
Genul: Polițist, Comedie, Suspans, Iubire
Scurtă descriere:Satana, supărat pe viața lui plictisitoare din iad, vine și locuiește în Los Angeles pentru a ajuta omenirea și pentru a curăța „mizeriile” provocate de ea, iar prin abilitățile sale telepatice aduce la suprafață cele mai profunde dorințe sau gânduri ale oamenilor.
Link download/vizioare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
De ce am ales acest serial?: la început eram sceptică în legătură cu serialul dar când am început să mă uit am realizat că e chiar ok și merită văzut.

Denumirea serialului: Beauty and the beast - Frumoasa și bestia.
Genul: Iubire Dramă Thriller
Scurtă descriere:Frumoasa şi Bestia - Catherine Chandler este detectivă la omucideri, o femeie inteligentă şi pragmatică, care a trecut printr-o tragedie când era adolescentă. Ea a fost martoră la moartea mamei sale, asasinată de doi oameni înarmaţi. Când era să fie ucisă, ea fost salvată de cineva sau ceva. Deşi nimeni nu a crezut-o, ştie că nu un animal a pus atunci pe fugă asasinii: era cineva straniu şi îngrozitor - dar era om. După mai mulţi ani, Catherine a ajuns o persoană puternică şi o detectivă apreciată, și lucrează alături de colega ei de echipă Tess Vargas la diferite cazuri. Cele două sunt apropiate de şeful lor Joe Bishop, care la la rândul său e un bărbat dur dar corect.
Link download/vizioare:https://vezi-online....y-and-the-beast
De ce am ales acest serial?: Pentru că voiam un serial de dragoste dar în același timp diferit. Acest serial chiar m-a lăsat plăcut surprinsă.

Denumirea serialului: The walking dead
Genul: horror dramă
Scurtă descriere: Un Politist se trezeste din coma intr-un spital si isi da seama ca aproape toti oamenii au devenit Zombi. The Walking Dead: Invazia zombi spune povestea lumii de dupa o apocalipsa a mortilor-vii si urmareste aventurile unui grup de supravietuitori care calatoresc prin Statele Unite in cautarea unui nou camin, departe de hoardele de zombi. Grupul este condus de Rick Grimes, fost ofiter de politie. Pe masura ce situatia devine tot mai disperata, grupul este impins sa faca orice pentru a ramane in viata. Dupa difuzarea primului episod s-a observat o audienta foarte mare si s-a dat comanda pentru primul sezon. Apoi a venit 08 noiembrie 2010 pentru un al doilea sezon de 13 episoade. Reînnoirea pentru un al patrulea sezon a fost dupa ce ratingurile au fost excelente din primele episoade ale sezonului trei.
Link download/vizioare:https://vezi-online....he-walking-dead
Notă: 6
De ce am ales acest serial?: Pentru că este un serial diferit, mi-a plăcut mult până la sezonul 4-5 după aceea nu prea mai este cine știe ce.

Denumirea serialului: American horror story
Genul: Horror
Scurtă descriere:O familie, soţii Harmon şi fiica lor, Violet, se mută din Boston în Los Angeles pentru a se separa de un trecut tulburător. Cei trei iau în primire o proprietate restaurată fără să-şi închipuie că noua lor locuinţă este bântuită.
Link download/vizioare:https://vezi-online....an-horror-story
Notă: 8
De ce am ales acest serial?: Pentru că este perfect pentru o persoană care preferă filmele horror și duce lipsă de ocupație Smile)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Por favor, faça o login para responder

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum